خانه / پارچه حریر مدل خارجی / ژورنال پارچه حریر مدل خارجی

ژورنال پارچه حریر مدل خارجی

آیا تا به حال از ژورنال های پارچه حریر مدل خارجی دیدن کرده اید؟ می دانید این ژورنال ها را از کجا می توان تهیه کرد و برای افزایش تعداد مشتریان آن را به همراه داشت؟
شاید چندین بار شنیده اید که ژورنال تمامی محصولات می توان بسیار بهتر و تاثیرگذار تر از کاتالوگ های آن قلم کالا باشد. اما فرق ژورنال و کاتالوگ یا کالیته که در حوزه پارچه گفته می شود چیست؟ مگر قرار نیست هر دوی این کار ها پارچه های ما را برای نمایش به مشتری نشان دهند؟
وقتی یک کالیته پارچه می بینید، می توانید آن را لمس کرده و زیردست و جنس پارچه را مورد بررسی و قضاوت قرار دهید حتی نسبت به کیفیت آن تمامی تست هایی که ممکن است نیاز باشد را به انجام برسانید.
ژورنال محصولات نهایی را که از پارچه مورد توجه شما تولید می شود به نمایش می گذارد. بعضی از شرکت های بزرگ و قدر می توانند به صورت حضوری در مزون ها و شو هایی شما را دعوت به دیدن لباس های آماده شده در تن مانکن های خود نمایند و باقی مراکز نیز الی الخصوص برای پارچه های وارداتی از جمله پارچه حریر آلبومی از تمامی مدل لباس هایی که میتوان با آن دوخت را در اختیار مشتریان قرار خواهند داد.

ژورنال پارچه حریر

به تازگی تصمیم گرفته ایم برای پارچه های حریر که از کشور های کره، دبی، ترکیه و چین وارد کشور می شود چندین ژورنال مختلف تهیه کرده و سعی در توزیع و پخش به دست مشتریان خصوصا کسانی که قرار است تولیدکننده پیراهن های زنانه باشند انجام دهیم تا ایده های جدیدی را به شما عزیزان عرضه نماییم.
ژورنال پارچه حریر
کافیست از تامین کننده هایی که قبلا پارچه حریر می فروختند خواهش کنند تا زین پس ژورنال های پروفیشنال یا اورجینال خارجی را در اختیارتان قرار دهند یا حداقل بتوانید چندین نمونه ایرانی آن را تهیه کنید.
با استفاده از ژورنال پارچه حریر بهتر می توانید برای تولید لباس های جدید زنانه اقدام کرده و ایده های خلاقانه تری ارائه کنید.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام