خانه / دسته‌بندی نشده / مرکز فروش عمده پارچه های حریر زیبا

مرکز فروش عمده پارچه های حریر زیبا

آیا می دانید خیلی ساده و آسان می توان مرکز فروش عمده پارچه های حریر زیبا را یافته و شیک ترین نمونه ها را خریداری کرد؟
پارچه حریر زیبا و شیک برای دوخت یا تولید انواع پوشاک زنانه لازم است، تا چند سال پیش تنها برای لباس مجلسی شبیه کار های عروس نیاز بود تا قواره هایی از شیک ترین پارچه حریر را تهیه کرد اما امروزه برای انواع پوشاک زنانه از جمله لباس خانگی، تونیک اسپرت، حتی مانتو و خرج کار آن نیز لازم است تا پارچه حریر در اختیار بگیریم.

پارچه های حریر زیبا

به قدری تنوع در بین پارچه و پوشاک زنانه افزایش یافته که دیگر تنها به علت ساده بودن یا وزن سبک پارچه حریر آن را زیبا به شمار نخواهند آورد بلکه باید ترکیب آن را با پارچه های دیگر در نظر گرفته و همچنین از بین انواع پارچه حریر بهترین را انتخاب کنیم تا به مشتری ارائه دهیم.

پارچه حریر زیبا

پارچه حریر کریشه آبی و سبزی که در عکس بالا مشاهده می کنید، شیک و خیلی زیبا هستند به گونه ای که انتظار نمی رود بیشتر از ۱% خانمهایی که عکس را به آنها نشان دهید اعتراف نکنند که چه لباس مجلسی شیک ساده ای را به آنها نشان داده اید.
تنالیته رنگ طلایی در کنار پارچه و همچنین به کار بردن پارچه ساتن و گیپور در سایر لباس سبب می شود تا لخت بودن پارچه حریر کریشه ساده و سبک بودن دامن بیشتر به چشم بخورد. و پس از یک بالاتنه مجلل و باشکوه بیننده با یک دامن ساده و راحت مواجه شود که زیبایی و جلوه خاصی به لباس خواهد داد.
آیا دلتان نمی خواهد این چنین پارچه های حریر مجلسی را تهیه کنید؟

فروش پارچه حریر زیبا

کافیست از بنکداران منطقه غربی یا مغازه داران و شرکت بازرگانی در این منطقه تقاضای خرید پارچه حریر داشته باشید زیرا زیباترین، جدیدترین و بی رقیب ترین طرح پارچه حریر را فروشندگان این مدل پارچه در استان کردستان به شما معرفی خواهند کرد.
کافیست همین حالا برای یافتن این چنین تامین کننده فعالی اقدام کنید.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پارچه تور مژگان

قیمت پارچه تور مژگان و کاربرد آن

قیمت پارچه تور مژگان در بازار به چه صورت است؟ کاربرد تور مژگان در دوخت …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام