خانه / پارچه حریر هندی / قیمت پارچه حریر هندی در ایران

قیمت پارچه حریر هندی در ایران

قیمت پارچه حریر هندی در ایران می تواند یکی از مسائل مهم و قابل توجه در صنعت پوشاک زنانه به شمار می آید زیرا یکی از محبوب ترین مدل انواع پارچه حریر است که برای فروش استقبال بی نظیری دارد.
پارچه حریر هندی جدا از اینکه محصول کشور هندوستان است و به وسیله تجار بین المللی به کشورمان وارد می شود، اکثرا برای دوخت و تولید انواع ساری های هندی یا گجراتی و پاکستانی نیز مورد استفاده قرار می گیرد که البته برای لباس های محلی نیز آن را به تازگی کار می گیرند.

پارچه حریر هندی

ساری هندی در بین قشر نوجوان و جوان ایرانی بین دختر خانمهای خوش سلیقه بسیار محبوب است، که البته علت و عوامل مختلفی باعث این محبوبیت شده است. شاید دیدن فیلم های هندی و پخش کردن آن از شبکه های تلویزیونی نیز سبب شده تا خانم های جوان ایرانی علاقه شدیدی به پارچه های هندی از جمله پارچه حریر هندی داشته باشند.

پارچه حریر هندی

عکس بالا پارچه حریر شیشه ای هندی است که در حاشیه آن به وسیله گیپور کار شده است و حتی دور آن را هنگام دوخت لباس نیز ربان دوزی کرده اند که تضاد رنگ قرمز و زرد سبب زیبایی خاصی در لباس شده است. حتی تنالیته رنگ بالا سینه لباس هندی و همچنین ربانی که برای دامن آن در نظر گرفته شده است نیز از نکات مهمی است که غیر از انتخاب پارچه برای دوخت لباس باید مد نظر و دقت شما عزیزان تولیدکننده لباس قرار بگیرد.

خرید پارچه حریر هندی

توجه داشته باشید که داشتن یک بنر در کنار دیوار مغازه و ویترین و اعلام فروش پارچه حریر هندی به خانم هایی که از کنار ویترین شما می گذرند سبب افزایش رفت و آمد به فروشگاهتان می شود زیرا گاهی تنها نام بعضی از مدل های پارچه باعث می شود تا مشتری های بیشتری به سمت شما بیایند و دلشان بخواهد انواع مدلی که شما برای فروش به آنها معرفی می کنید ببینند تا از بین انواع پارچه حریر که برای ارائه دارید مدل مورد علاقه شان را خرید نمایند.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

واردات پارچه حریر هندی

واردات پارچه حریر هندی به صورت عمده

واردات پارچه حریر هندی را معمولا تجار به تازگی با تیراژ بالا انجام می دهند. …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام