خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت پارچه حریر لباسی

قیمت پارچه حریر لباسی

اطلاع داشتن از قیمت روز پارچه حریر لباسی که جزو پارچه های وارداتی پر طرفدار در ایران است می تواند تاثیر مثبتی بر روند کاری دوزندگی هایی بگذارد که به صورت مزدی برای صاحبان مزون و لباس مجلسی در شهرستان ها کار می کنند.
پارچه حریر برای پرده و لباس بیشترین کاربرد را دارد و شاید بتوان در جنس پارچه های حریر این بخش بندی را قائل شد که البته خود هر خانواده نیز زیرمجموعه هایی را خواهند داشت.
امروز قرار است از تاثیر مثبت داشتن قیمت روز پارچه حریر برای دوزندگان و خیاطان صحبت شود. اینکه دانستن لیست قیمت فروش پارچه حریر چه تاثیری بر کار آنها خواهد داشت؟ اصلا ربطی به افزایش فروش آنها دارد؟ چرا این بحث را پیش کشیدیم؟ کاملا مشخص است که قصد داریم به خیاطی ها و تولیدکنندگان لباس زنانه کمک کنیم تا در بازار امروز پوشاک ایران به فکر افزایش درآمد خود بیفتند.

پارچه حریر لباسی

شخص A را در نظر بگیرید که صاحب یک تولیدی، کارگاه دوخت لباس زنانه دارد و سفارش های زیادی را برای دوخت از پارچه حریر می پذیرد وقتی بداند که قیمت های بازار برای فروش پارچه حریر از سورس های اصلی واردات انواع حریر به چه شکلی است قطعا راهی برای پیشنهاد تامین پارچه مشتری هایش خواهد یافت.
به طور مثال با صاحبان مزون ها صحبت کرده و از آن ها می خواهد تا زین پس سفارشات خرید پارچه حریر را به خود او محول کنند تا در زمینه پارچه حریر نیز سود کند و به این شکل سر هر ماه میزان کم یا زیاد به درآمد های قبلی اش افزوده گشته.

پارچه حریر لباسی

حتی گاهی به این سبک همکاری که پیش می روید مسئولیت دوخت و تولید لباس های حریر بسیاری از مزون ها را نیز به شما سپرده و چشم که باز می کنید می بینید حتی ایده لباس های جدید را خود شما مطرح کرده و عملا خط تولید تولیدی های پوشاک زنانه را در آینده به دست می گیرید.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پارچه تور مژگان

قیمت پارچه تور مژگان و کاربرد آن

قیمت پارچه تور مژگان در بازار به چه صورت است؟ کاربرد تور مژگان در دوخت …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام