خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت پارچه حریر در بازار غرب کشور

قیمت پارچه حریر در بازار غرب کشور

آیا از قیمت بسیار مقطوع پارچه های حریر در بازار غرب کشور الی الخصوص شهر های مرزی که بازارچه عرضه پارچه های وارداتی از جمله حریر دارند مطلع شده اید؟
ممکن است مغازه دار بوده یا برای تولیدی و خیاطی خود نیازمند به خرید پارچه حریر باشد. در این صورت است که باید از آخرین نرخ های این مدل پارچه و همچنین طرح های جدیدش خیلی زود به زود و طبق مدی که در ایران محبوبیت پیدا می کند مطلع شوید تا بتوانید از نظر اقتصادی و اعتباری نیز سود بیشتری داشته باشید.

بازار پارچه حریر

پارچه حریر جزو یکی از اقلام وارداتی است که اکثرا از طریق مرز غرب کشور به داخل بازار داخلی می آید و زیباترین، جدید ترین و بیشترین تنوع طرحی را می توان در همین منطقه پیگیری نمود.
شهر هایی مانند جوانرود، پاوه، سردشت، پیرانشهر، کامیاران، مریوان، سقز، بانه به عنوان بازارچه های مرزی پارچه شناخته می شوند که قطعا در بین کالا هایی که ارائه می کنند انواع پارچه حریر نیز به چشم می خورد.

بازار پارچه حریر

طرحی که مشاهده کردید، پارچه حریر چاپی بوده است که در شهر مهاباد نزدیک به یک سال و نیم مد شده است و هنوز هم خانمها علاقه زیادی به خرید این مدل پارچه نشان می دهند.
پس کاملا مشخص است برای خرید انواع پارچه حریر بهترین مکان هایی که می توان مراجعه نمود یا از آنها استعلام طرح و قیمت گرفت مرز های غربی کشور هستند که بازارچه مرزی فروش همین مدل پارچه را خواهند داشت و به صورت تیراژ بالای نمونه طرح های مختلفی را ارائه خواهند نمود.

قیمت پارچه حریر

پس از اینکه طرح و مدلی که نیاز داشتید انتخاب کردید، مهم ترین مرحله خرید شما می ماند که همان پرداخت وجهی است که باید بابت خرید پارچه بپردازید.
اینکه منطقه غربی کشور را به عنوان مرکز فروش پاچه حریر به شما مخاطبین عزیز معرفی کردیم به همین علت بود که به خاطر نداشتن واسطه ای در فروش پارچه حریر بهترین و پایین ترین نرخ را برای قیمت پارچه حریر به شما عزیزان معرفی خواهند کرد.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پارچه تور مژگان

قیمت پارچه تور مژگان و کاربرد آن

قیمت پارچه تور مژگان در بازار به چه صورت است؟ کاربرد تور مژگان در دوخت …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام