خانه / پارچه حریر کش / قیمت عمده پارچه حریر کش

قیمت عمده پارچه حریر کش

قیمت عمده پارچه حریر کش نسبت به سایر مدل پارچه حریر ها گران تر است زیرا لاکرا یا نخ اسپان تکس ممکن است در بافت و تولیدش به کار برود.
پارچه حریر کش دقیقا همان حریر های نازک و زیبا است که همیشه در بخش بندی انواع پارچه حریر خواهیم داشت منتهی کمی حالت کشسانی به پارچه اضافه شده و معمولا کش می آید.
کار شیک و خارق العاده ای است به طوریکه با دوخت این پارچه برای دامن یا پایین تنه هر مدل لباسی می تواند تضمین فروش بالا و محبوبیتش را در بین قشر جوان و میانسال باشد.

قیمت پارچه حریر کش

شاید در نگاه اول از نظر ظاهری هیچ تفاوتی بین پارچه حریر معمولی و نمونه کش آن وجود نداشته باشد اما در حقیقت پارچه حریر کش هزینه اولیه تولید بیشتری دارد و نیاز است تا نرخ فروش بالاتری برایش در نظر گرفته شود. معمولا پارچه حریر کش برای دوخت و تولید لباس زنانه مدل مجلسی و یا عقد و عروسی به کار می رود و کمتر جهت پوشاکی از جمله پیراهن، تونیک یا مانتو شاهد خرید پارچه کشی هستیم زیرا فعلا مانتو یا پیراهن های کشی آن هم در فصل تابستان مد نیستند.

پارچه حریر کش

امروزه در ایران لباس هندی و پوشیدن آن مد شده است، خیلی از دختر خانم های جوان با پوشیدن لباس های بنگلادشی، پاکستانی یا حتی نمونه ساری های هندی شبیه نمونه بالا به مهمانی می روند و پارچه ای که جهت دوخت این چنین لباس دخترانه به کار می رود کمی کش بیاید تن خور بی نظیری خواهد داشت.
شما نظرتان چیست؟
آیا به صورت جزئی و قواره ای حداقل برای استفاده شخصی و دوخت لباس خودتان نیاز دارید تا اینبار پارچه حریر کش خریداری کنید و مراکز فروش انواع پارچه کشی را بشناسید و از بین طرح های جدید و مجلسی آن مدل مورد نظرتان را بیابید؟
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده پارچه حرير کش

پارچه ها در رنگ ها و ضخامت مختلفی تولید می شوند و هر پارچه ای …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام