خانه / پارچه حریر اسود / فروش پارچه چادری مدل حریر اسود

فروش پارچه چادری مدل حریر اسود

یکی از پر فروش ترین مدل های پارچه حریر، اسود آن است که جزو انواع پارچه چادری است که در ایران تقاضا و فروش بالایی پیدا کرده است. آیا اطلاعاتی در رابطه با پارچه حریر اسود دارید؟
اگر یک خانم چادری باشید، غیرممکن است که نام پارچه حریر اسود را نشنیده باشید زیرا جزو معروف ترین مدل پارچه های چادری است.

پارچه حریر اسود

همانطوری که در مطالب قبل در رابطه با جنس پارچه حریر صحبت کرده ایم می دانیم که لطیف است، وزن سبک و ظاهر نازک پارچه سبب می شود تا تن خور بسیار راحتی را داشته و مورد استقبال خانمها برای خرید قرار بگیرد.
در میان پارچه های چادری پارچه حریر اسود نیز یکی از محصولاتی است که می تواند برای چادر مشکی ساده توصیه اکیدی قرار بگیرد.

پارچه حریر اسود

شاید تا به حال فکر می کردید اگر قرار است یک مغازه پارچه فروشی اختصاصی برای انواع پارچه حریر باز کنید، لازم نیست پارچه پرده ای حریر یا پارچه چادری حریر اسود را برای فروش داشته باشید. این تصور کاملا غلط است، زیرا وقتی شما یک فروشنده حرفه ای پارچه حریر می شوید که انواع مدل های مختلف آن را برای فروش با قیمت های دست اول ارائه کنید و این دو جنس را نیز از میان اقلام موجودی خود حذف نکنید.

انواع پارچه حریر

پیشنهاد ما این است که برای تکمیل مدل پارچه حریر خود جایی برای پارچه حریر اسود خالی کرده و این پارچه مشکی بسیار لطیف و محبوب را نیز به لیست خود اضافه کنید تا بتوانید استقبال بیشتری از سمت مشتری ها و خریداران جهت خرید پارچه حریر به دست بیاورید.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پارچه چادری مشکی

خریدار انواع پارچه چادری مشکی

خریدار انواع پارچه چادری مشکی و گلدار درجه یک و  قیمت مناسب از تولیدکنندگان و …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام