خانه / پارچه حریر نگین دار / فروش پارچه حریر نگین دار زیبا

فروش پارچه حریر نگین دار زیبا

فروش پارچه حریر نگین دار زیبا می تواند بر روند اقتصادی مغازه و فروشگاه هایی که به دنبال ایجاد یک تنوع شگرف در امر ارائه پارچه های زنانه هستند تاثیر مثبت و خوبی بگذارد.
پارچه حریر یکی از زیباترین پارچه هایی است که برای خرید و فروش جزو انواع پارچه زنانه قرار می گیرد و برای مشتریان خانم جذابیت خاصی دارد که البته در تولید وسایل تزئیناتی و همچنین صنعتی نیز به کار خواهد آمد.
اما پارچه حریر نگین دار منظور چیست؟ آیا قرار است بر روی پارچه حریر دستی نگین کاری انجام شود و زیباترین طرح ها ارائه گردد؟
پارچه های حریر را می توان با نگین های چسبی نیز به وسیله یک اتوی خانگی نیز زیبا و شیک تر نمود. کافیست طرح مورد نظر را بر روی آن بکشید و سپس بر رویش نگین بگذارید و یک پارچه نازک نخی یا چسب اتو بر رویش کشیده و سپس به وسیله اتو بخار یا اتو پرس حرارت بدهید تا نگین ها بر روی پارچه حریر ساده یا طرحدار بچسبد.

فروش پارچه حریر

اما مسئله اینجاست که فروش پارچه حریر چه تاثیر مثبتی بر روی روند کاری اقتصادی شما خواهد گذاشت؟
آیا خانمهای شهر شما با دیدن پارچه های جدید مجلسی که قبلا ندیده اند و لباس آماده اش را نخریده اند برای دیدن از اجناس مغازه شما ترغیب و تشویق نمی شوند؟
قطع به یقین با دیدن ویترینی شیک و زیبا به داخل مغازه آمده و قصد خرید پارچه حریر نگین دار می کنند. بالا رفتن رفت و آمد به مغازه احتمال فروش را برای شما زیادتر می کند و همین امر درآمد شما در انتهای ماه چندین برابر کرده و یک جهش اقتصادی مالی داشته اید.

فروش پارچه حریر

پارچه حریر بالا یک حریر طرحدار ساده بوده است که بر روی آن نگین کاری ساده مدل بارانی انجام شده است و آن را تبدیل به یک طرح فوق العاده زیبا از پارچه حریر مجلسی نموده است.
توصیه های ما را در امر فروش پارچه حریر مغازه خود جدی گرفته و با هوشیاری بیشتری در بازار پر از رقابت پوشاک و پارچه فعالیت کنید.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پارچه تور مژگان

قیمت پارچه تور مژگان و کاربرد آن

قیمت پارچه تور مژگان در بازار به چه صورت است؟ کاربرد تور مژگان در دوخت …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام