خانه / دسته‌بندی نشده / فروش انواع پارچه حریر طرحدار

فروش انواع پارچه حریر طرحدار

پارچه حریر طرحدار به تازگی با قیمت های باور نکردنی از جنس کره اصل در حراجی ویژه ای که در غرب کشور شهر مهاباد برگزار می شود به فروش خواهد رسید.
پارچه های حریر بسیار زیبایی در کشور به فروش می رسد که تمامی آنها وارداتی هستند و اکثرا خریداری شده از شهر دبی می باشند.
طرح و مدل پارچه حریر بسیار مهم است تا بتواند تعداد مشتریان بیشتری را به سمت خود جذب نماید. اگر قرار بر ارائه طرح های تکراری و یا قیمت های بسیار گران قیمت باشد نمی توان در بازار پر از رقابت پارچه حریر حرفی برای گفتن داشت.
گاهی واردکنندگان برای خالی کردن انبار های خود و یا جمع کردن توان نقدینگی به حراج نمودن پارچه هایی که موجود دارند می پردازند تا مشتریان بتوانند نهایت استفاده را از وضعیت کنونی داشته باشند.

پارچه حریر طرحدار

هنر زیادی نیست اگر بخواهیم پارچه حریر ساده و معمولی را به حراج بگذاریم زیرا این پارچه نرخ ثابتی داشته و روی قیمت نمی توان مانوور شدیدی داشت.
اگر بتوان نرخ فروش پارچه حریر طرح دار را با کمترین میزان حاشیه سود در ایران به کف رساند و به مشتریان ارائه داد، در آن حالت است که توانسته ایم نرخ های ویژه ای را برای جلب رضایت، اعتماد و سلیقه مشتری عرضه نماییم.

پارچه حریر طرحدار

به تازگی حراج ویژه ای در شهر مهاباد برای پارچه های حریر از نمونه طرح های بالا در رنگبندی کامل به راه افتاده است که آوازه آن در تمامی کردستان، غرب کشور و سایر مناطق پخش گردیده است.
نمی خواهید حداقل یکی دو طاقه از این پارچه های حریر را برای مغازه و مشتریان خود داشته باشید؟
آیا قصد ندارید لباس و پیراهن های زنانه ای که تولید می نمایید نمونه ای از این پارچه های حریر طرحدار را داشته باشند و استقبال مشتریان را نسبت به این کار بررسی کنید؟ منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پارچه تور مژگان

قیمت پارچه تور مژگان و کاربرد آن

قیمت پارچه تور مژگان در بازار به چه صورت است؟ کاربرد تور مژگان در دوخت …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام