خانه / پارچه حریر شیشه ای / فروش پارچه حریر شیشه ای

فروش پارچه حریر شیشه ای

پارچه حریر شیشه ای معمولا برای ساخت کلیپس های مو به کار می رود و جزو ارزان ترین مدل پارچه هستند که با تیراژ بالا به فروش خواهد رسید.
پارچه حریر شیشه ای دقیقا جنس کلیپس روبرو هستند که حالت پفی نیز دارند و برای دامن پیراهن و لباس های دخترانه بسیار زیبا و پر طرفدار هستند.
از مرز غرب کشور و همچنین جنوب غربی نیز به بازار وارد شده و در بازار به فروش می رسد. به ندرت پیش می آید این مدل پارچه حریر را برای لباس های زنانه استفاده کنند مگر اینکه دامن های پفکی عروسکی تولید کنیم یا اینکه اولین انتخاب جهت دوخت و ساخت کلیپس های دخترانه است.

پارچه حریر شیشه ای

آیا نیاز به خرید پارچه حریر شیشه ای دارید؟ در اولین استعلام خرید ممکن است قیمت پایینی شنیده و سورپرایز شوید و خیلی سریع برای خرید قطعی اقدام کنید.
صبر کنید، پارچه حریر شیشه ای با مدل کریشه و ساتن یا کرپ آن تفاوت فاحش دارد و طبیعتا قیمت آن نیز بسیار پایین تر است و لازم است تا با شنیدن اولین نرخ فروش پارچه حریر شیشه ای فکر نکنید بهترین تامین کننده را یافته اید بلکه به این فکر کنید که از کسان دیگری که واردکننده هستند بپرسید و پرس و جوی خود را ادامه دهید.
پارچه حریر شیشه ای
نکته بعدی زیبا بودن پارچه حریر شیشه ای است که زیبایی خاصی به محصولی که از آن ساخته یا دوخته می شود خواهد داد.
عکس بالا را ببینید، ترکیب پارچه ساتن و حریر شیشه ای سبب شده تا باکلاس ترین کلیپس های بازار تولید شود و جای هیچ ایرادی برای خانمهایی که قرار است آن را بخرند نخواهد گذاشت.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پارچه حریر شیشه ای

قیمت پارچه حریر شیشه ای برای لباس

قیمت پارچه حریر شیشه ای در بازار به علت تقاضای بالا از پخش کنندگان، قیمت …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام