خانه / پارچه حریر ساتن / فروشگاه پخش عمده پارچه حریر ساتن

فروشگاه پخش عمده پارچه حریر ساتن

فروشگاه پخش عمده پارچه حریر ساتن می تواند انواع محصولات ساتن کرپ یا نمونه های حریر کرپ و حریر ساتن را با رنگبندی کامل و زیبا ارائه کند.
پارچه حریر ساتن چیست؟ آیا تا به حال در زمینه شناخت انواع پارچه های حریر قدمی برداشته اید و سعی در انتخاب بهترین پارچه برای دوخت لباس ساده یا مجلسی خود و تولیدی تان داشته اید؟
پارچه حریر یکی از ساده ترین، لطیف ترین و البته زیباترین پارچه هایی است که در بازار انواع پارچه زنانه کاربرد داشته و استفاده می شود. اما از بین پارچه های حریر آیا مدل ساتن آن را دیده اید و می دانید ممکن است در بازار با چه اسم های دیگری به فروش برود؟

پارچه حریر ساتن

به تازگی در بین فروشندگانی که به صورت مستقیم واردات پارچه حریر انجام می دهند مدلی را شاهد هستیم به نام پارچه سالیکا که شبیه کرپ حریر یا ساتن حریر است که در ایران با همین اسم به فروش می رسد.

پارچه حریر ساتن

خانم زیبایی که عکسش را در بالا مشاهده کردید، دامنی با جنس پارچه حریر ساتن دارد.
لختی و سبک بودن پارچه سبک در کنار ویژگی مهم و بارز پارچه ساتن که براقی است این چنین جلوه شیکی به پارچه و لباس شما خواهد بخشید و باعث می شود تا شما صاحب زیباترین پارچه هایی شوید که در فروشگاهتان برای فروش خواهید داشت.

خرید پارچه حریر ساتن

برای شروع خرید و فروش پارچه حریر ساتن چرا از خرید قواره ای و کمتر این مدل پارچه حریر بهره نبرده و رنگبندی آن را در متراژ کمتری در اختیار مشتری هایتان نمی گذارید؟
اجازه دهید شما را به عنوان یک مغازه دار با تجربه، خوش سلیقه و شیک پسند بشناسید و برای خرید پارچه های زیبایی از بین انواع حریر به فروشگاه شما مراجعه کرده و از شما درخواست تامین آن را داشته باشند.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمايندگی فروش پارچه حرير ساتن

نمایندگی فروش پارچه حریر ساتن با توجه به فروش این نوع پارچه در شهرهای مختلفی …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام