خانه / دسته‌بندی نشده / حراج جدیدترین پارچه های حریر

حراج جدیدترین پارچه های حریر

حراج جدیدترین پارچه های حریر را می توان به سادگی از طریق کانال های تلگرام فروش پارچه حریر دنبال کرده و با شرایط بسیار عالی نرخ پارچه حریر را تهیه نمود.
پارچه حریر معمولا با تنوع بسیار زیادی از طریق تجار واردکننده پارچه به بازار کشور تزریق می شود. حریر های ساده معمولی یا کریشه و همچنین طرح سیلکا که بسیار نرم و لطیف است نیز در بازار ایران درخواست زیادی دارد. اما اینکه صحبت از حراج جدیدترین نمونه های پارچه حریر می شود منظور چیست؟

حراج پارچه حریر

ما ایرانی ها تصورمان از حراج این است که یک کالا را با قیمت کمتر از ارزش واقعی آن تهیه کنیم که تقریبا در سراسر جهان به همین معنا حراج را تفسیر خواهند کرد.
حراج پارچه حریر کجاست؟
جدیدترین طرح های پارچه حریر منظور کدام مدل هایی است که می توان بررسی نمود و در صورت پسند شدن خریداری نماییم؟

حراج پارچه حریر

حریری که می بینید جزو طرح های جدیدی است که شاید چاپ آن را از ریون های بسیار قدیمی که نزدیک به ۱۰ سال پیش در ایران مد شده بود و خانمها از آن استقبال می کردند الهام گرفته شده است. گل های بزرگ را د کنار شاخه و برگ ریز ترکیب کرده و با پاشیدن اکلیل بر روی آن طرح زیبایی را می بینیم.
برای اطلاع یافتن از حراجی ها چرا به غرب کشور سفر نمی کنید و از بازارچه های مرزی یا مغازه داران شهر هایی مانند سقز، کامیاران و جوانرود حضورا خرید پارچه حریر را انجام نمی دهید.
بسیار زیبا و شیک هستند به طوری که می توانید پارچه های شیکرا با نرخ های مرزی تهیه کرده و در شهر خود به عنوان حراجی به مشتری هایتان اعلام کنید. البته در همین مناطق نیز هفتگی بازار های شلوغی به راه خواهد افتاد و معمولا روز های تعطیل که از سایر استان ها نیز مشتری دارند نرخ های حراجی را اعلام خواهند نمود.
برای خرید پارچه های خارجی در روز های تعطیل نرخ های بسیار ارزان تری را استعلام خواهید گرفت.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پارچه تور مژگان

قیمت پارچه تور مژگان و کاربرد آن

قیمت پارچه تور مژگان در بازار به چه صورت است؟ کاربرد تور مژگان در دوخت …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام