خانه / پارچه حریر اکریلیک دار / جدیدترین مدل پارچه حریر اکریلیک دار

جدیدترین مدل پارچه حریر اکریلیک دار

جدیدترین مدل پارچه حریر که به تازگی در منطقه کردستان مد شده و برای چندمین بار واردات آن در طی ماه گذشته تکرار گشته و این محبوبیت به مناطق دیگر نیز رسیده است پارچه حریر اکریلیک دار است.
پارچه های حریر چندین مدل مختلف دارند که طبیعتا حتی طرحی که در مغازه برای فروش ارائه می کنید یا آن مدلی که برای دوخت لباس مجلسی و تولیدش انتخاب می کنید بر جلوه زیبایی لباس نهایی تاثیر مستقیم می گذارد و نمی توانید تنها با تعداد اندک و محدودی از طرح پارچه های حریر سلیقه های مختلف و متفاوتی را راضی نگه دارید.

پارچه حریر زری

پارچه های حریر زری یا آن هایی که بر رویشان اکریلیک دارند بسیار زیبا بوده و جزو تازه ترین مدلی هستند که در زمینه جنس حریر به کشور وارد گشته اند و خوشبختانه با استقبال بالایی از سمت مشتریان روبرو گشته است که پیش بینی می شود جزو پر فروش ترین پارچه های حریر در سال ۲۰۱۷ شود.

جدیدترین پارچه حریر

عکس بالا را نگاه کنید و با دقت به طرح سمت چپ بیندیشید، همان طرح ابر و بادی دیپلمات قبلی تنها یکی دو ردیف اکلیل بر بافت پارچه اضافه شده که باعث زیبایی خاصی برای نما و جلوه آن گشته است. طرح سمت راست که سه رنگ سبز، قرمز و آبی نیز دارد با زر هایی که در حاشیه گل کار شده اند چشمان هر بیننده ای را به خود مجذوب می کنند و تمامی تولیدکنندگان لباس حریر زنانه را به این فکر وا میدارند تا برای خرید هر چه سریعتر جدیدترین پارچه حریر اقدام نمایند.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام