خانه / پارچه حریر گلدار / با پارچه حریر گلدار چی بدوزم؟

با پارچه حریر گلدار چی بدوزم؟

آیا تا به حال با این سوال هنگام خرید پارچه حریر مواجه شده اید که ” با پارچه حریر گلدار چی بدوزم ؟ ” پاسخ مناسب این پرسش را به دست آورده اید یا هنوز به دنبال مدل لباس جدیدی جهت دوخت با این پارچه هستید؟
پارچه حریر یکی از محبوب ترین پارچه هایی است که خانمها به شدت آن را می پسندند و اگر مغازه شما پر شود از مدل های جدید و طرح های متنوع پارچه حریر گلدار باز هم از شما خواهند پرسید که مدل جدید و طرح های نو را کی به مغازه می آورید.

پارچه حریر گلدار

یکی از مدل های پارچه حریر طرح گلدار آن است که بر روی پارچه گل های بسیار شیک و زیباییی کار شده است و سبب شده تا یکی از پر فروش ترین پارچه های ارزان زنانه را در بازار ارائه کنیم.
اما سوال اصلی این است که ” با پارچه حریر چی بدوزم؟
سوالی که ممکن است شما نیز هنگام خرید یک قواره پارچه حریر با آن مواجه شوید و ذهنتان مشغول شود که کدام لباس ها را می توان با استفاده از این مدل پارچه دوخت؟

پارچه حریر گلدار

عکس بالا زیبا نیست؟
دلتان نمی خواهد رنگبندی این طرح جدید پارچه حریر را برای مغازه خود تهیه کرده باشید و حداقل ۴ قواره رنگی آن را از سقف مغازه با مانکن های فروشگاه آویزان کرده و جلوه شیک لباسی که با این مدل پارچه حریر دوخته می شود در انظار مشتری هایتان نشان دهید؟
زیباترین لباس هایی که با پارچه حریر دوخته می شود بلوز و پیراهن های اسپرت یا مانتو های پانچی است که از نظر ظاهر شبیه عکس ابتدای متن هستند و یا اینکه دامن لباس مجلسی های بلند نیز می توانند یک خلق فوق العاده بی نظیر از پارچه حریر ساده باشند.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات پارچه حرير گلدار

صادرات در پارچه های مختلف و توسط کشورهای زیادی انجام می شود. صادرات پارچه حریر …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام