خانه / پارچه حریر گلگلی / بازار تولید پارچه حریر گلگلی

بازار تولید پارچه حریر گلگلی

بازار پارچه حریر در ایران سالهاست که به تولید انواع پارچه حریر گلگلی می کند که همین امر باعث شده که حمایتهای چشمگیری در زمینه تولید و فروش پارچه حریر در بازار بشود ناگفته نماند که پارچه حریر گلگلی را می توانید در فروشگاه های شرکت پارچه آیدا که واقع در تهران سرای روحی در مولوی است خریداری نمایید.

 

بازار پارچه حریر

بازار پارچه حریر

پارچه های حریر چه نوع پارچه هایی هستند؟ آیا از بازار تولید انواع پارچه حریر گلگلی اطلاعاتی دارید؟ آیا می دانید این پارچه ها چه مصارفی دارند؟
پارچه ها بر اساس مواد تشکیل دهنده به انواع مختلفی تقسیم می شوند. پارچه های حریر از نوعی ابریشم نازک تهیه می شوند. و دارای نمای توری می باشند. این نوع از پارچه ها در طرح ها و رنگ های مختلف و به صورت گلگلی هم موجود می باشند. همین طرح و رنگ زیبا باعث افزایش مصرف این پارچه ها در تولید انواع پوشاک زنانه شده است. و از بازار خوبی برخوردار می باشند.

انواع پارچه حریر

  • پارچه حریر پرده ای
  • پارچه حریر زنانه لباسی
  • پارچه حریر پیراهنی
  • پارچه حریر سیلک
  • پارچه کرپ حریر
  • پارچه حریر ساتن

همان طور که مشهود است بازار پارچه حریر درایران بسیار داغ و از تنوع زیادی برخوردار است و حال دراین بازار بزرگ حریرهای طرحدار بخصوص گلگلی طرفداران ویژه بخود را دارد که دوست دارند هروز نمونه ها و مدل های بروز تری از پارچه حریر های گلگلی تولید و بافت شود و بتوانند در کار خود رونق بیشتری ایجاد و کسب کار خود را رونق دهند.در ادامه چند مدل از پارچه حریر گلگلی برای شما ارائه می شود تا بهتر بتوانید خرید داشته باشید.

بازار پارچه حریر

بازارپارچه حریر

بازارپارچه حریر

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام