خانه / پارچه حریر لباسی / انواع مدل پارچه حریر لباسی

انواع مدل پارچه حریر لباسی

آیا انواع مدل پارچه حریر لباسی را می شناسید؟ می دانید قدرت واردات تامین کننده شما تاثیر مستقیمی بر روند فروش شما در زمینه انواع پارچه حریر خواهد داشت و می تواند تضمین موفقیت شما را انجام دهد؟
شاید با خود بگویید اینکه یک تامین کننده قوی و قدرتمند در زمینه پارچه حریر داشته باشم چه کمی به روند معاملات و توزیع پارچه حریر من خواهد داشت و به چه صورت می تواند در امر فعالیت من در زمینه پارچه تاثیر بگذارد.
حق با شماست شاید خرید کردن از چند تامین کننده بتواند کم بودن تنوع طرح هر کدام از آنها را پوشش داده و شما را دچار کمبود طرح یا اختلالی در ارائه پارچه های مورد نیازتان نکند اما نباید این نکته را از یاد ببرید که تعدد تعداد فروشنده ای که قرار است برای شما پارچه ارسال کنند می تواند هزینه های شما را تا دو الی سه برابر بیشتر کند.

پارچه حریر لباسی

وقتی از یک مرکز فروش پارچه حریر لباسی بخرید می توانید با تعداد طاقه های کمتر تنوع بیشتری بردارید، امکان خرید های غیر نقد خیلی سریعتر برایتان محیا خواهد شد و همچنین یک هزینه باربری پرداخت کرده و پرداختی هایتان کاهش می یابد.

پارچه حریر لباسی

در قسمتی از توضیحات پاراگراف اول برای خرید پارچه حریر نیز به این نکته اشاره شد که قدرت تامین کننده مهم است، منظور از قدرت تامین کننده چیست؟ آیا سلیقه او بیشتر مد نظر قرار می گیرد یا اینکه توان مالی اش بسیار توجه بیشتری را به خود جلب می نماید؟
کاملا طبیعی است که قدرت مالی یک واردکننده از هر فاکتور دیگری در جذب مشتری هایش اثرگذار است زیرا نشان می دهد که توانسته تعداد بیشتری از طرح و رنگ های پارچه حریر را خریداری کند.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خریدار عمده پارچه حریر

خریدار عمده پارچه حریر درجه یک

بازرگانی آیدا فابریک خریدار و آماده همکاری و خرید از واردکنندگان و تولیدکنندگان پارچه حریر …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام